Tworząc witrynę pragnęliśmy, aby była miejscem odpoczynku od codziennego natłoku informacji i reklam. Postawiliśmy na treści merytoryczne w towarzystwie przyrodniczych plenerów. Chcieliśmy, by każdy trader czuł się zachęcony do skupienia tylko i wyłącznie na tradingu. Praca koncepcyjna, przygotowywanie materiałów i wdrażanie nowych pomysłów wymaga zaangażowania i wysiłku. Poświęcamy ogromną ilość prywatnego czasu na rozwój witryny. Chyba każdy życzliwy człowiek zgodzi się, że trwanie i rozwój projektów, do których stale trzeba „dopłacać” zarówno swoim czasem (czyli cząstką życia) jak i pieniędzmi, stoi w dłuższym terminie pod znakiem zapytania.

Kwestię finansowania portalu składamy w ręce odbiorców proponując kilka form wsparcia: 

ZASADA FREE POSTPAID

Rozumiemy przez to dobrowolną opłatę za materiał (ćwiczenia, wykład itp.) o ile odbiorca uzna, że nasza praca zasługuje na takie wynagrodzenie. Oczywiście zasada dobrowolności zakłada, że można zrezygnować z wpłaty nawet wówczas, gdy materiały okażą się pomocne. Wsparcia można dokonać z wykorzystaniem przycisku widocznego na naszych stronach.

Postanowiliśmy rozszerzyć możliwości współfinansowania witryny o współpracę z wybranymi brokerami:


Współpraca z australijskim brokerem oparta jest na modelu IB. Zakładając konto realne z linku na witrynie lub w naszych materiałach, projekt Tylko Price Action wspierany będzie częścią kwoty, jaką uzyska AxiTrader z obrotów tradera.


W odpowiedzi na oczekiwania czytelników dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z polskim brokerem XTB. Jest ona oparta  na modelu polecenia: klikając dostępny link na naszej witrynie lub w materiałach i zakładając rachunek realny, nasz projekt zostanie wsparty jednorazowo przez XTB.

W tym modelu warunkiem jest łączna wpłata na rachunek realny o równowartości 400$ i wykonanie jednej transakcji.


Jeżeli czytelnik naszego portalu posiada rachunek realny u innego brokera, a chciałby, żeby część spreadu z wykonanych przez niego transakcji była przekazywana na rzecz portalu,  prosimy o kontakt.


Co ma zrobić osoba, która jest zainteresowana tradingiem w stylu tylkopriceaction.pl, lecz nie czuje się na siłach, by wspierać projekt lub nie akceptuje takich form pomocy? Proszę wówczas po prostu korzystać z wszystkich materiałów tak jak obecnie. Każdy niech czyni to, co dla niego możliwe i zgodne z jego poglądami. 

Pozdrawiamy, zespół Tylko Price Action:
Zbigniew Wieczorek, Dariusz Marzoch, Marta Sokołowska, Karina Socha