Jakiś czas temu Krzysztof Daleki, współtwórca edukacyjnego portalu Prowebinar, zwrócił się do mnie z propozycją poprowadzenia webinaru na temat, który uważam za pożyteczny dla osób zainteresowanych strategią price action.

Uznałem, że wykorzystam okazję do kontynuacji tematyki konsolidacji. Formuła działalności portalu Prowebinar.pl zakłada, że pierwszy webinar jest dla uczestników bezkosztowy, natomiast skorzystanie z drugiego (czasem także z trzeciego spotkania), traktowane jest niezależnie i jest odpłatne. Szczegóły na stronie Prowebinar.pl .

Co więc mogę zaproponować?

Po pierwsze zapraszam już 9 kwietnia o godzinie 20-tej na pierwszy, a więc bezpłatny, webinar poświęcony KONSOLIDACJI OCZAMI NIALA FULLERA.

Postaram się omówić kilka tematów, w tym między innymi:

  1. Jak Nial rozumie konsolidację i jej odmiany?
  2. Kiedy konsolidacja nadaje się do tradingu?
  3. Jakie sygnały są warte tradowania?
  4. Jakich odmian konsolidacji unikać?

Finałem moich badań nad konsolidacją będzie płatny webinar w dniu 16 kwietnia o pod roboczym tytułem:

KONSOLIDACJA Z PERSPEKTYWY ASCETYCZNEJ WERSJI PRICE ACTION

W czasie 2-3 godzinnego spotkania przedstawię pewne aspekty teorii konsolidacji, w tym definicję ruchu bocznego, podstawowe prawa zachowania ceny, zasady modyfikacji struktury konsolidacji.

Po „teorii” przyjdzie czas na praktykę, w tym typologię sygnałów price action w konsolidacji oraz zasady ich filtrowania. Spotkanie zakończymy ćwiczeniami z przestawionej wiedzy.

Wymagana jest rejestracja do obu webinarów. Zainteresowani mogą skorzystać z następującego linku.

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.