Przed otwarciem kolejnego tygodnia możemy opierać się na tym, co rynki „wypracowały” wcześniej, np. w czasie piątkowej sesji, minionym tygodniu czy miesiącu. To sporo informacji i „weekendowe” przepracowanie wykresów warto wkomponować w traderski obyczaj.        

A jednak otwarcie nowego tygodnia zawsze pozostaje niewiadomą. Czy od razu rozgorzeje walka, czy też strony „darują” sobie pierwszą sesję? Czy rynki otworzą się lukami otwarcia?

Właśnie z tego powodu poniedziałkowy wieczór jest idealną porą, by zestawić weekendowe analizy z zachowaniem ceny po pierwszej sesji. Mamy jeszcze wystarczająco sporo czasu (= cztery sesje), by zaplanować wejścia w rynek, określić zlecenia obronne oraz zasięgi potencjalnych ruchów.

Nie przeciągając – zapraszam Państwa na analizy i antycypacje rynkowe w poniedziałkowy wieczór, 07.08.2017, godz. 20.00. Będziemy analizować tylko i wyłącznie rynki, które pojawią się w pytaniach uczestników i które są dostępne na platformie AXI trader ( = moje podstawowe środowisko tworzenia wykresów). W niektórych przypadkach wykres będzie tworzony od początku, a każda linia i pogląd o przewadze takiej czy innej strony uzasadniany.

Wymogi organizacyjne wymuszają rejestrację. Posiadamy 50 miejsc w pokoju. Po wyczerpaniu listy chętnych lista zostanie zamknięta. Takie spotkanie jest niepowtarzalnym spotkaniem zainteresowanych osób, więc nagranie webinaru nie będzie udostępniane.

Link do rejestracji

Jako ciekawostkę zestawiam jedyny wykres rysowany od „zera” w czasie webinaru 24-go lipca i dalsze zachowanie ceny.

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.