Nie jestem zwolennikiem publikowania zapisu spotkań publicznych. Wynika to z faktu niepowtarzalności i wyjątkowości ich aury,  zrozumiałej chyba tylko dla bezpośrednich  uczestników. Mogę mówić tylko i wyłącznie za siebie, ale na spotkaniu w XTB Trading Club, czułem się (kolejny już raz!) wspaniale. Miałem wrażenie, że bardzo szybko „granice” między ludźmi opadły i w spontanicznej wspólnocie po prostu zastanawialiśmy się nad rynkiem oraz nad tym, by lepiej rozumieć price action i lepiej, skuteczniej tradować.

Dlaczego więc zdecydowałem się opublikować wpis o spotkaniu na naszej stronie?

Odpowiedź wynika z idei i celów tylkopriceaction.pl. Naszym celem jest rozwój metody price action i nasz rozwój jako traderów, a o tym właśnie dyskutowaliśmy 23 lutego w Warszawie. Proste.

A więc na spotkaniu przedstawiłem część badań nad teorią rynku w konsolidacjach, a także część teorii tradingu w konsolidacjach.

Jestem w trakcie przygotowań kilku wykładów na ten temat, ale do czasu, nim umieszczę całość wyników tych prac na naszej witrynie, osoby zainteresowane tematyką konsolidacji mogą skorzystać z zapisu spotkania.

Wyświetleń: 6627 PODOBA: 68 NIE PODOBA: 7 KOMENTARZE: 2

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.