W artykule o formach wspierania projektu informujemy, że samo trwanie i rozwój portalu składamy w ręce naszych czytelników i sympatyków. Przecież wiadomo, że witryna, jej obsługa i treści nie biorą się znikąd, więc wsparcie jest potrzebne, o ile naszym wspólnym celem jest rozwój metody price action.

Chcieliśmy dzisiaj ukłonić się nisko i podziękować osobom, które wsparły Tylko Price Action na przestrzeni ostatniego miesiąca.

A więc ślemy serdeczne podziękowania dla Marka, Sławka, Mirka oraz Andrzeja i Grzegorza. Ukłony dla Krzyśka oraz... Krzyśka 😊, Przemka, Jurka, Marka oraz Piotra i Pawła.
Formularz dwóch wpłat nie zawierał imion darczyńców, więc pozdrawiamy również i dziękujemy dwóm osobom z pełną anonimowością.

Proszę nie mieć za złe, że jeszcze raz wymienię imiona Pawła, Rafała, Andrzeja, Grzegorza. Proszę uwierzyć – doceniamy i pamiętamy!

Podsumowanie tego skromnego wpisu będzie dość lakoniczne. Artykuł za chwilkę prześlę Karinie, by opublikowała go na portalu. Następnie kolacja, chwilka odpoczynku, a wieczorem będę kontynuował prace nad kolejnym odcinkiem ćwiczeń z analizy i tradingu price action. Pierwszy wykład o Marku Douglasie jest już nagrany. Czekam na zgodę wydawnictwa, by korzystać z cytatów z wydanej przez nich pozycji. Darek niedawno przeprowadził gruntowną modernizację witryny (myślę, że każdy zauważył), a w poprzednią sobotę uaktywnił nową funkcję – naszą blogosferę. Marta rozwija swoje umiejętności traderskie, a poprzez rozmowy z traderami stara się wykorzystać swoje doświadczenie psychoterapeutyczne w kontekście diagnozy i terapii psychologicznych problemów w tradingu. Owoc tych starań każdy bez trudu odnajdzie w dziale „Psychologia”. A to dopiero początek! Karina finalizuje tłumaczenie kolejnego świetnego artykułu Niala o „weekendowych” przygotowaniach na następny tydzień tradingu. Artykuł niebawem ukaże się na portalu. Pewnie niejeden sympatyk witryny oczekuje również na kolejny odcinek niezwykle szczerego i metodycznego Dziennika Tradera w wykonaniu naszego „portalowego” przyjaciela – Rafała.

Price action nie zawsze działa, lecz bywa, że zmienia sposób myślenia, zmienia życiowe postawy. Zakładamy, że na lepsze.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję w imieniu całego zespołu Tylko Price Action.
 

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.