Mam nadzieję, że sympatycy naszego projektu mają świadomość, iż dążymy do tego, by każdy opublikowany materiał (analiza czy ćwiczenia, artykuł czy tłumaczenie) był maksymalnie merytoryczny i skupiał się na jednym celu – rozwijaniu metody price action. To jest nasz fundament czyli podstawowa wartość. Stąd też pochodzi nazwa portalu i tego chcemy się trzymać.

A jednak czasem odczuwam potrzebę sięgnięcia do formy nieco lżejszej niż analiza wielointerwałowa, wykład tematyczny czy ćwiczenia wideo. Czasem chciałbym się podzielić obserwacją, myślą czy wspomnieniem. Gdybym w dziale artykułów publikował wszystko, co mi chodzi po głowie, nasza witryna straciłaby merytoryczny format. Ale to, co nie pasuje do naukowego paradygmatu, całkiem dobrze funkcjonuje w konwencji bloga. A więc nim dokonamy aktualizacji witryny i zanim pojawi się sekcja z blogiem, teraz mogę zaprosić na swoją stronę fanpage.

Występuję pod tajemniczym pseudonimem (nikt by się nie domyślił!): Zbigniew Wieczorek trader.

Publikuję tutaj aktualizacje analiz, wspomnienia, dylematy, dygresje teoretyczne. Jeżeli komuś miła jest idea naszego portalu, to być może polubi także nieco luźniejszą, „blogową” formę dywagacji o price action.

Jako przykładowy wpis niech posłuży jedna z dzisiejszych publikacji poświęcona dygresji o WTI:

„ WTI , 25.07.2017, 15.33-15.34.
Siła impulsu z rejonu równowagi 45.45 trochę mnie zaskoczyła, ale z faktami się nie polemizuje, tylko analizuje. A więc ponownie cena ponownie testuje granicę 47.20. Zgodnie z wczorajszymi antycypacjami, czekam więc na wynik starcia o 47.20.”

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.