W dniu dzisiejszym udostępniam pierwszy odcinek nowej serii - Dalej czytam Niala. Moim celem jest zaproszenie do namysłu nad twórczością wybitnego australijskiego tradera - Niala Fullera.

Nowa inicjatywa nawiązuje do cyklu Zbyszek czyta Niala…, który miałem przyjemność prowadzić w czasie, gdy byłem członkiem zespołu Consilium Invest oraz Fx Mag.

Otrzymywałem różne opinie na temat poprzedniego cyklu. Niektórzy podkreślali, że dobrze się przy nagraniach zasypia, a mój sposób czytania jest jednocześnie i nudny i hipnotyczny. Inna grupa słuchaczy, która jakimś cudem uniknęła snu, podkreślała, że nagrania były pomocne w realnym przyswojeniu twórczości Niala Fullera.

Czy tak stanie się tym razem?

Tego niestety nie wiem. Wiem natomiast, że systematyczne i dokładne czytanie artykułów australijskiego tradera korzystnie wpływa na wszystkiego aspekty mojego podejścia do handlu, a także inspiruje do pozytywnych zmian w stylu życia. A więc zapraszam!

Dalej czytam Niala…

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.