Już w środę, 30.08, o godzinie 19-tej zapraszam na kolejny intensywny trening z price action. Posiadamy 50 miejsc w webinarowym pokoju, dlatego obowiązuje rejestracja. Każdy webinar to niepowtarzalne spotkanie konkretnych osób w konkretnym czasie i zapis wideo nie będzie publikowany w sieci.

Czym będziemy się zajmować?

Podsumuję pierwszy webinar z wykorzystaniem formuły analizy od „zera” z 7 sierpnia tego roku. Czy analizy i antycypacje były poprawne z perspektywy dalszego zachowania ceny? Jeżeli popełniłem błędy, to jakie? Co poprawić w przyszłości?

Następnie przejdziemy do aktualnej sytuacji rynkowej, tzn. uczestnicy webinaru określą rynki do analizy i antycypacji. Postaram się czytelnie komentować każdy element analizy, a następnie przejść do odpowiedzi na pytanie: Czy na wykresie występuje interesujący sygnał do zajęcia pozycji? lub też (gdy sygnału spełniającego nasze kryteria nie ma) zaproponuję antycypację.

Następnie zrobimy 10-15 minutową przerwę i najbardziej wytrwali zostaną zaproszeni do ćwiczeń z price action w znanej już formule zrealizowanej podczas webinaru 31 lipca.

Zapraszam!

Rejestracja

Zbigniew Wieczorek

Specjalista w analizie Price Action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.